Kancelaria Adwokacka - Adwokat Piotr Rykowski

Referencje

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Rykowskiego świadczy kompleksową pomoc prawną dla: osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz jednostek organizacyjnych zarówno w postępowaniu sądowym, jak i w sprawach pozasądowych. Priorytetem Kancelarii jest zapewnienie Państwu szybkiej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie.

Adwokat Piotr Rykowski świadczy pomoc prawną w szerokim zakresie, specjalizując się przy tym w szeroko rozumianym prawie cywilnym. Zapraszamy do zapoznania się z obszarem praktyki Kancelarii.

Adwokat Piotr Rykowski w 2006 roku ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim - Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii. Od 2007 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał w śląskich kancelariach adwokackich. Od roku 2008 czynnie uczestniczy w akcji „Adwokaci pro bono”, w ramach której prawnik świadczy  bezpłatną pomoc prawną osobom potrzebującym. W roku 2011 ukończył aplikację adwokacką oraz złożył egzamin adwokacki, uzyskując tytuł zawodowy - ADWOKAT. Praktykę zawodową prowadzi w Kancelarii, która mieści się w Rybniku przy ul. Rynek 15.  

Adwokat Piotr Rykowski od 2008 roku usługi prawne świadczy przy zachowaniu najwyższych standardów, rzetelnie, przy pełnej dyskrecji.

Klientom dziękuję za zaufanie.

Z poważaniem
Adwokat Piotr Rykowski